Müsteri Hizmetleri
Yardıma ihtiyacınız mı var? Hemen sorun!

Hakkımızda

Vizyonumuz

0
Bilinçli Sürücüler Yetiştirmek için Çalışıyoruz...
Şahintepe Sürücü Kursu

Biz Kimiz?

Firmamız Hakkında

Sahintepe Sürücü Kursu olarak kursumuzda A1-A2 ve B sınıflarında sürücü belgesi vermekteyiz. Uzman kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla hizmet veren kurumumuz, bilinçli sürücüler yetiştirmeyi her zaman kendisine ilke edinmiştir.

Sahintepe Sürücü Kursu, sürücü adaylarına alanında uzman tecrübeli ve güler yüzlü eğitmenleri, sınıfları ve üst model araçlarıyla ilimiz Şahintepe Mahallesinde kusursuz ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir…

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hizmet verdiği Sürücü Kursu alanında sorumluluk sahibi ve bilinçli sürücüler yetiştirerek; sektöründe her zaman takdir toplayan ve tercih edilen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Sahintepe Sürücü Kursu ilk ve en önemli misyonu profesyonel ve güler yüzlü hizmet ilkeleri, ileri sürüş uzmanı direksiyon eğitmenleri çerçevesinde; sürücü adaylarının akıcı trafikte kurallara uygun olarak araba kullanmalarını sağlamaktır. Bu süre içinde kuruma ait sınıflarda teorik ders konularını işlemek; özellikle ilk yardım ve aktif sürüş konularında uygulamalı olarak adaylara nasıl davranmaları gerektiğini göstermektir. Aktif sürüş konusunda hem teorik hem de trafikte aktif haldeyken profesyonel ve kontrollü davranan adaylar yetiştirmektir.
Şahintepe Sürücü Kursu
Image
Şahintepe Sürücü Kursu

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Dayanışma ve güven ortamını sağlayarak liderliği ve aktif katılımı uygulayacağız.
Herkesin kaliteden ve bilinçten sorumlu olduğu mutlu bir eğitim ortamı yaratacağız.
Kalite hedefleri ve objektif ölçüm standartlarına her zaman uyacağız.
Yeniliklere her zaman açık olacağız ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
Kursiyer odaklı ve sürekli iyileştirme prensibi ile her zaman kaliteli bir kurum olma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.
Image
Image
Bilgi almak ve kayıt olmak için arayın.
Kurumsal İletişim Numaramız

+90 505 821 54 33

Image

E-Bültenimize Abone Olun